Pro Zoisit nemusíte až do Tanzanie...už ho máme i my a má spoustu úžasných vlastností....

Krásné páteční dopoledne. Na počest dnešního dne jsem pro Vás připravila NOVINKY....z nových kamenů, s novými přívěšky a jeden je hezčí než druhý :-) Jelikož je jich hodně, budu je přidávat postupně, jak jste ode mě zvyklí. :-) Takže pro dnešek jsem vybrala ZOISIT. 

Zoisit je přenádherný kámen zelené barvičky. Navíc je jeho barevnost obohacena o červené rubínové vrostlice, což z něj dělá velmi nevšední kámen. Naleziště Zoisitu jsou v Tanzanii. Jedná se o velice kámen, který nejen díky své barvě, ale i díky svým vlastnostem je velice účinný. My jej máme ve tvaru kapky, což působí velmi netypicky a na ruce vypadá úžasně. Tento náramek jsem ještě zkombinovala s Ametystem a bižuterními komponenty a samozřejmě nesmí chybět Rudraksha.

Zoisit je kamenem, který uvádí do rovnováhy. Zejména srdce a jeho láskyplné projevy a sexualitu, kterou všichni vyzařujeme, ale u někoho je silnější srdce a u někoho zase sexualita. A určitě mi dáte za pravdu, že extrémy nejsou příliš dobrou variantou a být v rovnováze je to nejkrásnější co člověka může potkat. Pokud chceme dosáhnout plnohodnotného propojení a harmonie přikládáme kámen na čakru srdce. Zoisit a jeho účinky na tělo jsou také známy. Velmi pozitivně ovlivňuje poruchy pohlavních orgánů. Zejména potenci a poruchy plodnosti, které také velice často souvisejí s psychosomatickými obtížemi. Pomáhá ochraňovat těhotenství, které je již od prvopočátku ohrožené a následně pomáhá i při komplikovaných porodech. Pokud si jej nositel pokládá na srdeční čakru, posiluje si tak funkci srdce a krevního oběhu. Zoisit je celkově regeneračním kamenem, zejména pomáhá regenerovat oslabený organismus. 

Je vhodný pro astrologické znamení Střelce, ale i pro ostatní, které si přitáhne.

Očista je nejvhodnější, jak již jistě víte, pod vlažnou tekoucí vodou, nebo přes noc společně s křišťálem a nabíjíme na přímém slunci. 

 

Ametyst

V současné době Ametyst zejména vnímáme jako kámen duchovní čistoty a meditace. Podle čakrové nauky náleží do nejvyššího centra energie. Kámen je tzv. mostem mezi Zemi a Nebem, pomáhá nám propojit svět naší duše se světem duchovním. Což ovlivňuje i naši harmonii a rovnováhu, kterou kámen vyrovnává. Ametyst je také symbolem proměny, otvírá tajemství život, aniž bychom mu mohli čirým rozumem porozumět. Je kamenem inspirace, ale i očisty. Jeho silná vibrační energie v nás probouzí odhodlání, vůli a odvahu. Opustit staré návyky či zvyky, představy nebo emoce a jít dál, jít kupředu. Ametyst zabraňuje hněvu, strachu a všem dalším negativním emocím, které jen ničí naše zdraví. Také velmi silně posiluje mezilidské vztahy. Přináší rovněž i harmonii do milostného života. Snaží se zharmonizovat energii ženy a muže, aby jejich soužití bylo jednodušší, krásnější. 

Co se týká účinků na fyzické tělo, silně ovlivňuje bolesti všeho druhu. A to nejen proti fyzickým bolestem, ale i proti citovým a duševním bolestem. Dále mírní žal, přináší útěchu a klidný a hluboký spánek. Pokud je člověk v nějakém větším stresovém přepětí a začínají se u něj projevovat psychické poruchy, je vynikajícím pomocníkem. Zejména díky této své vlastnosti je doporučován již od pradávna proti nervovým poruchám všeho druhu, je vynikající proti hysterii, a halucinacím. Asi nejvíce jej nalezneme u lidí, kteří trpí na silné migrény a bolesti hlavy.  

Ametyst můžete využívat pro očistu prostorů ve svém domově. Společně s Křišťálem a Růženínem se doporučují na očistu jejich větší geody.

Očista je nejvhodnější pod vlažnou vodou a to po nebo před používáním. Ametyst nabíjíme raději ve stínu na nepřímém slunci.

Je velmi vhodný pro astrologická znamení Berana, Kozoroha, Ryb, Střelce, Panny.

Doufám, že se Vám tento krasavec líbí. Pokud máte nějaké dotazy nebo přání, neváhejte mě kontaktovat. Můžete i na telefonním čísle 722 227 280 nebo na e-mailu Nicola_brezinova@outlook.com a jako poslední možností je náš facebook www.facebook.com/nbjewelrystore

Krásný prosluněný den Vám přeji.

Vaše Nicol :-*